Báječné sezení a ležení, jednoduchá manipulace a nenáročná údržba

Ať jste staří, mladí nebo malí, všichni určitě uvítáte naše sedací vaky a sedací pytle v krásných a neuvěřitelných barvách. Chcete sedět a ležet originálně? Chcete sedět a ležet jinak než doposud? Chcete maximální pohodlí, které vám umožní neustále měnit polohu a při kterém vás nic nebude tlačit ani bolet? Zvolte kusy nábytku, se kterými […]

Ať jste staří, mladí nebo malí, všichni určitě uvítáte naše sedací vaky a sedací pytle v krásných a neuvěřitelných barvách. Chcete sedět a ležet originálně? Chcete sedět a ležet jinak než doposud? Chcete maximální pohodlí, které vám umožní neustále měnit polohu a při kterém vás nic nebude tlačit ani bolet? Zvolte kusy nábytku, se kterými bude jednoduchá manipulace, nenáročná údržba a jejichž stěhování bude tak jednoduché a snadné, jako mávnutí kouzelným proutkem.

Změna interiéru bytu netradičním prvkem

Pokud vám ještě dosud něco chybělo ve vašem obývacím pokoji, co by báječně a skvěle dotvořilo jeho interiér, pak to byly určitě naše sedací vaky. Pestrá škála barev, kterou vám nabízíme, dotvoří každý interiér naprosto dokonale. Naše BeanBag, tedy sedací vaky vám nabízejí nejen změnu interiéru, ale i naprosto novou alternativou relaxace a odpočinku. Lehká údržba nylonového materiálu jednoduchým omytím potěší rovněž i alergiky! A navíc většina našich vaků je opatřena speciálním antialergickým povrchem.