Certifikace systémů se společností Dekra

Společnost Dekra poskytuje svým zákazníkům již dlouholeté služby v oblasti certifikace systémů, ale také produktů a nejrůznějších služeb. Specializujeme se na takové klienty, kteří vyžadují přesnost, kvalitu a také dobrou komunikaci. O tu se u nás bát nemusíte, kdykoliv je k dispozici kontaktní centrum pro zákazníky a ptát se můžete na cokoliv. Poradíme, jak provést […]

Společnost Dekra poskytuje svým zákazníkům již dlouholeté služby v oblasti certifikace systémů, ale také produktů a nejrůznějších služeb. Specializujeme se na takové klienty, kteří vyžadují přesnost, kvalitu a také dobrou komunikaci. O tu se u nás bát nemusíte, kdykoliv je k dispozici kontaktní centrum pro zákazníky a ptát se můžete na cokoliv. Poradíme, jak provést co nejlépe certifikaci systémů, která povede k zefektivnění vašeho podnikání, nebo presenčních aktivit. Díky našim službám v oblasti regulačních nařízení a norem, budou vaše systémy označeny značkou kvality a zákazníci jim tak budou mnohem více důvěřovat. Je to stejné, jako když je značka kvality vydána pro výrobek. V naší společnosti pracují pouze profesionální poradci, auditoři, kontroloři a také lektoři, zaměřujeme se na komplexní evropský trh a také vydáváme evropské i vnitrozemské normy. Pokud chcete vědět vše, zúčastněte se některého našeho školení.

Certifikace pro jakoukoliv branži

Ať již se zabýváte jakoukoliv činností, podnikáním nebo provozem obecního zařízení, jistě jste se již s nutností certifikovat některé produkty. Někdy je certifikace systémů dána přímo zákonem nebo místním nařízením, jindy lze používat systém bez jakéhokoliv označení, ovšem není to zase tolik časté a také lidé více slyší na systémy, které jsou atestovány a zkontrolovány dle nejrůznějších aspektů. Těch je více, ale pokud se na věc podíváme očima zákazníka, jsou to asi tyto základní: cena, kvalita materiálu, trvanlivost a odolnost, zdravotní nezávadnost a ekologický provoz. U některých systémů jsou dokonce vyžadovány speciální testy nebo kontroly na státní úrovni, nebo dokonce na úrovni evropské. Snažte se vždy dodržovat normy a být raději trochu v předstihu, prevence je základ budoucího úspěchu.