Fakta

Ve vířivce jsem jednou svačil a bylo mi řečeno, že to není dobré pro regeneraci. Z jakého důvodu, zeptal jsem se? No prostě to není dobré. Tohle je opravdu mylná informace, nevěřte všemu. O všem kolují mýty, ale tohle? Opravdu nevím, jak to někdo mohl myslet vážně. Přece jde o to, abychom tělo zregenerovali […]

Ve vířivce jsem jednou svačil a bylo mi řečeno, že to není dobré pro regeneraci. Z jakého důvodu, zeptal jsem se? No prostě to není dobré. Tohle je opravdu mylná informace, nevěřte všemu. O všem kolují mýty, ale tohle? Opravdu nevím, jak to někdo mohl myslet vážně. Přece jde o to, abychom tělo zregenerovali a opravdu není důležité, že konzumuji.

Alkoholické nápoje

Často vidím, jak seve vířivce konzumují alkoholické nápoje. Pokud se jedná o párty, tak v tom nevidím žádný problém, tam jde spíše o zábavu než o regeneraci a hlavním důvodem jistě není zregenerovat unavené tělo, ale opravdu kvalitně zregenerujete pokud budete pít alkohol? Pokud chcete zregenerovat po fyzické nebo psychické námaze, tak doporučuji alkohol nepít, protože to rozhodně regeneraci neprospěje.