Jak je vytáhnete z pračky, tak je pověsíte

Zůstanou dlouho stejně barevné Dekorační látky, potahové zboží, záclony paličkové i metráž, barevné voály pro větší potěšení, paličkované stylové záclony, ručně tkané koberce pro dokonalý design, to všechno Damitex prodává. Naše společnost jde s módními trendy a řídí se novinkami, které jsou právě v kurzu! Udrží si svůj perfektní tvar a barvu dlouhou dobu Všechny […]

Zůstanou dlouho stejně barevné

Dekorační látky, potahové zboží, záclony paličkové i metráž, barevné voály pro větší potěšení, paličkované stylové záclony, ručně tkané koberce pro dokonalý design, to všechno Damitex prodává. Naše společnost jde s módními trendy a řídí se novinkami, které jsou právě v kurzu!

Udrží si svůj perfektní tvar a barvu dlouhou dobu

Všechny naše dekorační látky si prohlédněte zblízka na našich internetových stránkách, abyste se pokochali, jak jsou stylové, moderní a překrásné. Nabízíme jich nesčetné množství, a tak je vyloučeno, že byste odešli s prázdnou. Jsou velice pěkné, až Vás budou oči přecházet.

Od všeho trochu!

Samozřejmě se nemusíte obávat, že na Vás spustíme pouze moderní zboží, na své si přijdou i příznivci klidné klasiky. Dokážeme vyhovět všem zákazníkům nebo spíše zákaznicím všech rozličných věkových kategorií. Milé dámy si u nás jistě přijdou na své! Ženy mají mnohdy vytříbený vkus na dekorační látky neboli závěsy!