Jak na dětský spánek?

Každý, kdo má dítě, jistě ví, že zahnat ho večer do postýlky není nic jednoduchého. Děti prostě spát nechtějí. Vždyť na světě je tolik věcí, které stojí za prozkoumání, a tolik hraček, se kterými je potřeba si neustále hrát. Nač by měli ztrácet čas spánkem? Dospělí ale vědí, že bez spánku to nejde. Spánek nám […]

Každý, kdo má dítě, jistě ví, že zahnat ho večer do postýlky není nic jednoduchého. Děti prostě spát nechtějí. Vždyť na světě je tolik věcí, které stojí za prozkoumání, a tolik hraček, se kterými je potřeba si neustále hrát. Nač by měli ztrácet čas spánkem? Dospělí ale vědí, že bez spánku to nejde. Spánek nám pomáhá načerpat nové síly a vstřebat všechny zážitky a emoce. Proto vymýšlejí všechno možné, aby se jejich ratolesti do postýlek těšily. Lákadla mohou být různá. Četba pohádky, roztomilí plyšáci… tím největším lákadlem ale je krásný vzhled postele a její pohodlí. To vám může zajistit krásné a kvalitní dětské povlečení.

Kvalita a barvy

V naší nabídce najdete opravdu kvalitní povlečení do postýlek i postelí. Pro ty nejmenší je připraven lůžkový textil z biobavlny, která je velmi kvalitní, hebká a zdravotně nezávadná. Dopřejete tak svým dětem tu nejlepší péči po celou noc. Můžete zakoupit i celou sadu s ochranným lemem, který chrání vašeho miláčka před potlučením. Povlečení z mikroflanelu nabízí krásné vzory a heboučké poležení.