Jedinečná krásná ruční práce

Budete se svoji partnerkou slavit zásnuby, kdy si slíbíte společný vstup do nového života? Výběru prstýnku věnujte tu největší pozornost, protože bude zdobit partnerčinu ruku celý život. S naší novou kolekcí to bude snadné. Zásnubní prsteny vyrábíme na zakázku ze zlata s osazením kamínky nebo jedním zářivým kamenem. Jsou hladké nebo dozdobené rytinami. Vše dokonalá […]

Budete se svoji partnerkou slavit zásnuby, kdy si slíbíte společný vstup do nového života? Výběru prstýnku věnujte tu největší pozornost, protože bude zdobit partnerčinu ruku celý život. S naší novou kolekcí to bude snadné. Zásnubní prsteny vyrábíme na zakázku ze zlata s osazením kamínky nebo jedním zářivým kamenem. Jsou hladké nebo dozdobené rytinami. Vše dokonalá ruční umělecká práce.

Jsme kvalitní zlatnictví

Výběr kvalitního modelu je důležitý. Pokud víte velikost partnerčina prstu, můžete si jej objednat prostřednictvím internetu. Všechny kusy máme nafoceny v našem online katalogu. Vyrábíme pouze ze zlata, jiný materiál u nás nenajdete. Naši nabídku rádi zdokonalujeme, proto nás sledujte a vyberte si ten, který Vás zaujme na první pohled.