Kliprámy

Jestli budete vybavovat prodejny, kanceláře, určitě se vám budou hodit například stojany na brožury, plastové stojany a tabule, reklamní tabule, světelné rámy, informační tabule, stojánky na letáky, kliprámy. Kliprámy V e-shopech jednoduše vyberte vhodný formát, typ rohů – ostré nebo zaoblené, typ rámu, barvu zadní stěny a kliprámy mohou zanedlouho putovat poštou nebo kurýrní […]

Jestli budete vybavovat prodejny, kanceláře, určitě se vám budou hodit například stojany na brožury, plastové stojany a tabule, reklamní tabule, světelné rámy, informační tabule, stojánky na letáky, kliprámy.

Kliprámy

V e-shopech jednoduše vyberte vhodný formát, typ rohů – ostré nebo zaoblené, typ rámu, barvu zadní stěny a kliprámy mohou zanedlouho putovat poštou nebo kurýrní službou až k vám domů.

Dobré vlastnosti

kliprámy hliníkové nejrůznějších formátů a velikostí mohou být dokonce i uzamykatelné, s antireflexní fólií, s ostrými nebo oblými rohy. Dalšími výhodami mohou být množstevní slevy, dodání zdarma, se zárukou až pětiletou. Reklamní rámy, panely a tabule jsou důležitým sortimentem nejenom v oblasti obchodu. Setkáváme se s nimi i na méně častých místech, třeba v ordinacích, kancelářích a jinde.