Muší křídla

Slyšeli jste někdy o pojmu muší křídla? Ne, opravdu se nejedná o otrhané křidýlka nějakých mušek, ale o propagační materiál, který může mít významnou funkci při prezentaci Vašeho obchodu, společnosti či firmy. Muší křídla jsou tedy zjednodušeně reklamní vlajky obsahující zvolený potisk. Toto propagační zboží se hojně využívá například při sportovních či motoristických akcích. […]

Slyšeli jste někdy o pojmu muší křídla? Ne, opravdu se nejedná o otrhané křidýlka nějakých mušek, ale o propagační materiál, který může mít významnou funkci při prezentaci Vašeho obchodu, společnosti či firmy. Muší křídla jsou tedy zjednodušeně reklamní vlajky obsahující zvolený potisk. Toto propagační zboží se hojně využívá například při sportovních či motoristických akcích.

Různé typy, velikosti a sympatická skladnost

Polská společnost Mitko for event, která se specializuje na výrobu těchto produktů, nabízí tři tipy muších křídel a to Rider, Hussar a Flyer. Všechny ve velikostech S, M a L. Díky skládacímu hliníkovému stožáru je transportní rozměr pouhých 120 cm, takže se vleze prakticky kamkoliv bez větší potíží. A taková prezentace se vyplatí.