Nabídka pro podnikatele

Pro podnikatele, majitele malých i větších firem sjíždí každý den z linky Volkswagenu užitkové automobily nejrůznějších typů. Skříňové, transportéry, pick up, malé i velké dodávky. Nabídka je opravdu široká, vybere si určitě každý, přesně podle potřeb své firmy. V autosalonu v Karlových Varech vám vše detailně předvedou, je možné si i předem sjednat předváděcí jízdu […]

Pro podnikatele, majitele malých i větších firem sjíždí každý den z linky Volkswagenu užitkové automobily nejrůznějších typů. Skříňové, transportéry, pick up, malé i velké dodávky. Nabídka je opravdu široká, vybere si určitě každý, přesně podle potřeb své firmy. V autosalonu v Karlových Varech vám vše detailně předvedou, je možné si i předem sjednat předváděcí jízdu a osahat si tak vše v reálu, vyzkoušet si, jak vám bude vůz vyhovovat ještě před samotnou koupí.

Ušetříme vám váš čas a peníze

V nabídce jsou i vozy ojeté, předváděcí, koupené protiúčetem. Nabídka je široká, dá se vybrat i mezi nimi vhodný model, který by odpovídal vašim představám a současně ušetřit nemalý peníz, který se bude při podnikání určitě hodit i jinde. Ojeté vozy jsou přímo v servisu, před zařazením do nabídky, kompletně servisovány.