Nejlepší materiál

Naše krbová kamna jsou vyrobena z velice kvalitního materiálu a to z litiny. Litina je slitina železa s uhlíkem. Má vysokou odolnost vůči tlaku a teplotě a zároveň také nízkou pružnost. Litina se vyrábí ze surového železa a z litinového i ocelového šrotu s koksem a vápencem. Jednoduše vyrábíme z vysoce kvalitního materiálu, který […]

Naše krbová kamna jsou vyrobena z velice kvalitního materiálu a to z litiny. Litina je slitina železa s uhlíkem. Má vysokou odolnost vůči tlaku a teplotě a zároveň také nízkou pružnost. Litina se vyrábí ze surového železa a z litinového i ocelového šrotu s koksem a vápencem. Jednoduše vyrábíme z vysoce kvalitního materiálu, který je pro naše produkty ten pravý. Také nabízíme prodlouženou desetiletou záruku.

Nejlevnější varianta

Nejjednodušší a cenově nejdostupnější jsou sálavá krbová kamna. Jsou vybavena litinovým topeništěm, často se šamotovou vyzdívkou vnitřního prostoru. Litina a šamot akumulují teplo a vyzařují je do okolí sáláním. Tento produkt je ideální variantou pro někoho, kdo hledá nejlevnější variantu. Ovšem bohužel celý dům těmito kamny nevytopíte.