Nemusíte mít zbytečně drahé oplocení

Každý chce mít svůj dům co nejhezčí a nejstylovější. Platí to i pozemku, který k domu ve většině případů náleží. Na vašem pozemku by se neměli zdržovat cizí osoby a taky ani volně pobíhající psi. Tomu předejdete, když si postavíte vhodné oplocení. Plot zabezpečí váš dům i pozemek, před nevítanými návštěvníky a taky vám […]

Každý chce mít svůj dům co nejhezčí a nejstylovější. Platí to i pozemku, který k domu ve většině případů náleží. Na vašem pozemku by se neměli zdržovat cizí osoby a taky ani volně pobíhající psi. Tomu předejdete, když si postavíte vhodné oplocení. Plot zabezpečí váš dům i pozemek, před nevítanými návštěvníky a taky vám zajistí soukromí. Pokud se vám nechce za oplocení utrácet příliš mnoho peněz, klidně si postavte plot z obyčejného pletiva. Jeho montáž každý zvládne a vaše peněženka bude ušetřena před velkým výdajem. Na samotné pletivo působí zarůstající tráva, která způsobuje jeho korozi. Proti tomu musíte plot chránit betonovou podezdívkou. Když použijete betonové dílce jako podezdívku, budete mít jistotu, že vám pletivo vlivem zarůstající trávy nezkoroduje.

Podezdívka bez základů

Betonová podezdívka slouží jako ochrana pletiva před zarůstající trávou, která způsobuje jeho korozi. K její stavbě jsou zapotřebí základy a samozřejmě zemní práce, které jsou dost nákladné. Betonová podhrabová deska vám všechny tyto práce nahradí, čímž ušetříte a zároveň urychlíte stavbu podezdívky.