Odborníci se tak či tak neztratí

Kdy do důchodu je otázka pro někoho čistě teoretická, protože existují lidé, kteří jsou natolik považováni za odborníky, že se s nimi žádný zaměstnavatel nechce rozejít. Je to velmi příjemná situace, protože odejít do penze v tomto případě znamená jistotu stálého výdělku na straně jedné a na straně druhé pak pracovní vytížení, které má […]

Kdy do důchodu je otázka pro někoho čistě teoretická, protože existují lidé, kteří jsou natolik považováni za odborníky, že se s nimi žádný zaměstnavatel nechce rozejít. Je to velmi příjemná situace, protože odejít do penze v tomto případě znamená jistotu stálého výdělku na straně jedné a na straně druhé pak pracovní vytížení, které má tu výhodu, že odpadá taková náročnost, kterou člověk zná z hlavního pracovního poměru.

Odpočívejte i pracujte

Ano je to skutečně tak. Můžete být v penzi a zároveň můžete chodit do zaměstnání. Je to velmi příjemné, že můžete pracovat, protože je to pro Vás nepředstavitelné zůstat bez práce a na straně druhé budete mít více času k odpočinku, protože nebudete tak zaneprázdněni jako dřív.