Pevnost Vás překvapí, jednoduchost nadchne

Víte, že suchý zip patří v poslední době k oblíbenému spojovacímu https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/suche-zipy materiálu v mnoha odvětvích výroby? Určitě jste o něm slyšel, a když se pozorně podíváte na své věci denní potřeby, pak zjistíte, že jej také, aniž byste mu věnoval více pozornosti, používáte. Jen se podívejte, například na zakončení rukávů u své bundy. Můžete si tímto materiálem […]

Víte, že suchý zip patří v poslední době k oblíbenému spojovacímu https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/suche-zipy materiálu v mnoha odvětvích výroby? Určitě jste o něm slyšel, a když se pozorně podíváte na své věci denní potřeby, pak zjistíte, že jej také, aniž byste mu věnoval více pozornosti, používáte. Jen se podívejte, například na zakončení rukávů u své bundy. Můžete si tímto materiálem utáhnout rukáv tak, aby Vám při nepřízni počasí netáhlo pod bundu. A jak drží! A jak se s ním jednoduše manipuluje! Tomu se říká vychytávka.

Využijte i Vy jeho vlastností

Začněte přemýšlet, jak byste i Vy mohl využít pevnosti a lehké manipulace s tímto spojovacím materiálem. Určitě máte kufřík s nářadím, který už nemá nejpevnější zavírání. Pojistěte se proužkem tohoto materiálu, který si vyrobíte přímo pro zpevnění Vašeho kufříku. Předejdete věčnému boji s vysypaným nářadím. Spojovací materiál můžete přilepit nebo přišít. Nenapadá Vás něco dalšího? Určitě ano. Vyzkoušejte své nápady a staňte se králem v používání suchých zipů. Nebudete muset stále používat šroubovák a kladivo. Mnohý účel splní i tento spojovací materiál.