Rekonstrukce elektro rozvodů

Připravujete se zrekonstruovat kompletní elektro rozvody ve vašem domě nebo bytě? Vše, co budete potřebovat, najdete v našem velkoobchodě a eshopu. Samozřejmě si zde vyberte i své vypínače a různé druhy zásuvek, které jsou v dnešním elektronickém světě potřeba. Máme pro vás nejen různé tvary a velikosti, ale také různé veselé barvy, které rozsvítí váš interiér. Vybírat […]

Připravujete se zrekonstruovat kompletní elektro rozvody ve vašem domě nebo bytě? Vše, co budete potřebovat, najdete v našem velkoobchodě a eshopu. Samozřejmě si zde vyberte i své vypínače a různé druhy zásuvek, které jsou v dnešním elektronickém světě potřeba. Máme pro vás nejen různé tvary a velikosti, ale také různé veselé barvy, které rozsvítí váš interiér. Vybírat můžete i z rozličných světelných zdrojů od klasických, až po moderní led žárovky, které mají vysokou svítivost, různé odstíny světla a vydrží až 15 let. Nakupte právě u nás a ušetřete.

Bez jedovatých látek

Led žárovka 12v i jiné podoby tohoto světelného zdroje najdete v naší nabídce. Jsou vyrobené moderními technologiemi, díky kterým špičkoví světoví výrobci dosáhli těch nejkvalitnějších vlastností jejich výrobků. Tyto zdroje včetně halogenů i reflektory mají vysokou svítivost. Při výrobě nebylo použito rtuti, ani jiných jedovatých látek. Zároveň jsou tyto zdroje vysoce úsporné a mají dlouhou životnost. Objednávat můžete za maloobchodní i velkoobchodní ceny.