Rekonstrukce pro vás

Plánujete rekonstrukci bytového jádra, koupelny nebo vaší kuchyně? Nejlepší materiálem je sádrokarton, jehož montáž je jednoduchá a rychlá. Všechny stěny z tohoto materiálu jsou krásně hladké, mají reprezentativní vzhled, udržují optimální klima v místnosti a především mají skvělé zvukové izolační vlastnosti. Kontaktujte nás a sami se přesvědčte. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi […]

Plánujete rekonstrukci bytového jádra, koupelny nebo vaší kuchyně? Nejlepší materiálem je sádrokarton, jehož montáž je jednoduchá a rychlá. Všechny stěny z tohoto materiálu jsou krásně hladké, mají reprezentativní vzhled, udržují optimální klima v místnosti a především mají skvělé zvukové izolační vlastnosti. Kontaktujte nás a sami se přesvědčte.

Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi

Pro naše zakázky využíváme nejen profesionální odborníky s dlouholetou zkušeností, ale také prvotřídní materiál. Výhodou montáže sádrokartonu při stavbě i rekonstrukci administrativních budov a bytových i rodinných domů je jednoduchost, rychlost a kvalita. Zároveň je tento materiál zdravotně nezávadný, neznečišťuje prostředí a jeho následná oprava je snadná.