Rytina je důležitý symbol

Co patří ke snubním prstenům, aby ještě více symbolizovaly Vaši nekonečnou lásku a nepůsobily jako chladný kroužek? Rytina. Záleží na Vás, co si necháte vyrýt. Jsou lidé, kteří si nechají vyrýt stručný citát o lásce, někteří lidé si nechávají vyrýt jméno svého vyvoleného či vyvolené, mnoho lidí si nechává vyrýt datum svatby. Záleží na […]

Co patří ke snubním prstenům, aby ještě více symbolizovaly Vaši nekonečnou lásku a nepůsobily jako chladný kroužek? Rytina. Záleží na Vás, co si necháte vyrýt. Jsou lidé, kteří si nechají vyrýt stručný citát o lásce, někteří lidé si nechávají vyrýt jméno svého vyvoleného či vyvolené, mnoho lidí si nechává vyrýt datum svatby. Záleží na Vás a na tom, jak se dohodnete jako partneři.

Znehodnocení šperku

Datum svatby je určitě na místě, v citátech může znít krásně, ale nezapomeňte na to, že člověk se změní a co mu v pětadvaceti přijde jako hlubokomyslné, ve čtyřiceti mu přijde naopak poněkud patetické. Nicméně rytina se dá i odstranit, ale dojde k určitému hodnotovému znehodnocení šperku a to by byla rozhodně škoda, nemyslíte?