Sauna Praha

Nabízíme vám kvalitní možnost odpočinku v příjemném orientálním prostředí za velmi nízkou cenu. Neváhejte a navštivte nás, sauna Praha je tu pro vás. Naše privátní studio Al Aqua (vířivka, masáže a sauna Praha) je ideální pro ty z vás, kteří vědí, že je důležité pečovat o své tělo i mysl a že relaxace je velmi důležitá. […]

Nabízíme vám kvalitní možnost odpočinku v příjemném orientálním prostředí za velmi nízkou cenu. Neváhejte a navštivte nás, sauna Praha je tu pro vás.
Naše privátní studio Al Aqua (vířivka, masáže a sauna Praha) je ideální pro ty z vás, kteří vědí, že je důležité pečovat o své tělo i mysl a že relaxace je velmi důležitá. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří hledají kvalitní odpočinek, pak se vám jistě bude zamlouvat některá z našich služeb – nabízíme klasickou finskou saunu, nejrůznější kvalitní masáže i velmi příjemnou odpočinkovou vířivku, dále bar s karaoke a lehkými nápoji, možnost jídla z blízké restaurace i odpočinkové místo – tak zvaný loungue salónek, který si určitě okamžitě zamilujete.

Jsme i na facebooku

Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, navštivte naše webové stránky nebo se podívejte na náš profil na facebooku. Zjistíte tak o nás všechny důležité informace, ale i reakce našich zákazníků a můžete se tak udělat obrázek o kvalitě našich služeb. Sauna Praha je tu pro vás.