U nás se budete cítit dobře

Není žádným překvapením, že hotely v našem hlavním městě jsou předražené a přeplněné. Převážná většina hotelových hostů jsou pak turisté. Naše ubytovna Praha je také plná turistů, ale na rozdíl od klasických hotelů a penzionů, nabízíme také přístřeší pro studenty vysokých škol či sezónní pracovníky. Nejsme žádná Ritz, ale pokoje jsou u nás dobře vybaveny […]

Není žádným překvapením, že hotely v našem hlavním městě jsou předražené a přeplněné. Převážná většina hotelových hostů jsou pak turisté. Naše ubytovna Praha je také plná turistů, ale na rozdíl od klasických hotelů a penzionů, nabízíme také přístřeší pro studenty vysokých škol či sezónní pracovníky. Nejsme žádná Ritz, ale pokoje jsou u nás dobře vybaveny a uklizeny. Navíc za ně zaplatíte pouze desetinu toho, co byste zaplatili v hotelu.

Poblíž se vždy nachází restaurace

Chcete-li se u nás zdržet déle, není to žádný velký problém. Jsou u nás i lidé ubytování několik let. A líbí se jim tady. Nemáme možnost otevřít si restauraci, ale poblíž každé z našich poboček se minimálně jedna nachází. Tam se mnozí naši hosté chodí najíst, popřípadě pobavit u dobrého piva.