Věříme našim výrobkům

My našim krbovým kamnům věříme. Víme, že jsou z kvalitních materiálů a že jsou funkční. Pokud si správně vyberete, tak víme, že budete spokojeni. Z toho důvodu dáváme prodlouženou záruku na náš sortiment. Samozřejmě se o ně musíte starat dle pokynů. Určitě v nich nepálit odpad, ale používat výhradně topivo k tomu určené. Dnes už […]

My našim krbovým kamnům věříme. Víme, že jsou z kvalitních materiálů a že jsou funkční. Pokud si správně vyberete, tak víme, že budete spokojeni. Z toho důvodu dáváme prodlouženou záruku na náš sortiment. Samozřejmě se o ně musíte starat dle pokynů. Určitě v nich nepálit odpad, ale používat výhradně topivo k tomu určené. Dnes už můžete vybírat z více variant. Samozřejmě tomu musí být uzpůsoben i produkt, který jste si vybrali. S výběrem si můžete nechat poradit.

Užívejte si výhody

Pokud si krbová kamna pořídíte u autorizovaného prodejce, kteří jsou po celé České republice, a budou nainstalována podle pokynů, pak máte záruku prodlouženou až na 10 let. Vy si můžete užívat výhod topení a nemusíte se obávat, že Vám za chvilku záruka skončí.