Vítáme vás!

Jako byste říkali každému návštěvníkovi, který vchází do vaší firmy, úřadu, instituce, nebo i k vám domů. Ale vítat se dá různě. Pěknými vchodovými dveřmi, vkusnými květináči se živými rostlinami po stranách vchodu, elegantní recepcí s milou obsluhou, čistotou vchodu na vnější i vnitřní straně dveří… Nebo taky starými omšelými dveřmi, ručně malovanou šipkou s […]

Jako byste říkali každému návštěvníkovi, který vchází do vaší firmy, úřadu, instituce, nebo i k vám domů. Ale vítat se dá různě. Pěknými vchodovými dveřmi, vkusnými květináči se živými rostlinami po stranách vchodu, elegantní recepcí s milou obsluhou, čistotou vchodu na vnější i vnitřní straně dveří… Nebo taky starými omšelými dveřmi, ručně malovanou šipkou s orientačním popisem, nalepenou izolepou na zeď a vrstvou špíny, prachu a bláta na podlaze. Co si vyberete vy? Tu první variantu? Blahopřejeme vám ke správnému rozhodnutí!

Vstupní prostory jak ze škatulky

Takže je to tady – dveře jsou super, dokonce automatické otvírání, vchod zdobí keramické květináče, osazené stálezelenými tvarovanými keříky, recepce moderní, ale decentní, účelně řešená a slečna recepční – no úžasné! Nejen nádherné fyzické parametry, ale dokonce umí dva cizí jazyky a přes barvu její dlouhé hřívy není vůbec, ale vůbec blbá. Asi ji brzy pozvete na večeři. Jen ta podlaha…Furt aby tam uklízečka běhala s koštětem. Cože? Vy jste zapomněli na vstupní rohože? Tak to rychle napravte, jinak u té blondýny z recepce nemáte šanci.