Vše pro naše klienty

Hledáte pro svou firmu zajímavé a netradiční místo pro firemní konference či teambuilding? Omrzelo vás neustále jezdit na Moravu do vinných sklípků a chcete nabídnout svým zaměstnancům a obchodním partnerům něco netradičního a v centru malého historického města? S ubytováním Třeboň nebudete mít problém s rozhodováním. Toto městečko vám nabízí vše, co od pobytu očekáváte. […]

Hledáte pro svou firmu zajímavé a netradiční místo pro firemní konference či teambuilding? Omrzelo vás neustále jezdit na Moravu do vinných sklípků a chcete nabídnout svým zaměstnancům a obchodním partnerům něco netradičního a v centru malého historického města? S ubytováním Třeboň nebudete mít problém s rozhodováním. Toto městečko vám nabízí vše, co od pobytu očekáváte.

Spokojenost na prvním místě

Náš hotel je vybaven několika pokoji, které jsou útulně a přesto moderně zařízeny a to s dalšími nadstandardními vybaveními. Internetové připojení bez poplatků je pro nás samozřejmostí a proto věříme, že o to více bude pro vás pobyt v našem hotýlku příjemnější a konfrotnější. Za zmínku stojí také naše skvělá restaurace, kde můžeme vás i vaše hosty pohostit tím nejlepším co místní kraj a rybníky nabízejí. Vězte, že s našimi službami budete nejen vy, ale i vaši kolegové a spolupracovníci nadmíru spokojeni.