Vše pro stavbu

Kvh hranoly jsou velmi oblíbenou položkou našeho mnohem širšího sortimentu materiálu pro stavby všeho druhu. Vedle dalších dřevěných stavebních prvků, fasád, podlah, barev a laků i jiné chemie, kování či pantů, jsou zcela unikátním prvkem, který usnadní a zkvalitní všechny stavby počítající s použitím dřevěných trámů. Svou nebývalou materiálovou stálostí se výtečně osvědčují ve všech […]

Kvh hranoly jsou velmi oblíbenou položkou našeho mnohem širšího sortimentu materiálu pro stavby všeho druhu. Vedle dalších dřevěných stavebních prvků, fasád, podlah, barev a laků i jiné chemie, kování či pantů, jsou zcela unikátním prvkem, který usnadní a zkvalitní všechny stavby počítající s použitím dřevěných trámů. Svou nebývalou materiálovou stálostí se výtečně osvědčují ve všech konstrukcích od pergoly po rodinný dům.

Co za vším stojí

Aby bylo dosaženo pevnosti a tvarové stálosti, která nemívá u dřevěných konstrukčních prvků obdoby, vyrábějí se hranoly z vysoušeného smrkového dřeva. Díky tomu nezmění kvůli vlhkosti své vlastnosti a nehrozí tak narušení konstrukce nežádoucím pohybem materiálu. Hoblováním jsou poté zaručeny též unikátní povrchové vlastnosti.