Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek Nechte si pomoci při vymáhání pohledávek a svěřte se do rukou naší společnosti. Postaráme se o to, aby vám dlužník vaše peníze vrátil zpět a to na základě zákonných možností, které máme. Dosahujeme úspěšnosti 80 %, což není v segmentu inkasních agentur zrovna malé číslo. Vymáhání pohledávek Služby vymáhání pohledávek […]

Vymáhání pohledávek

Nechte si pomoci při vymáhání pohledávek a svěřte se do rukou naší společnosti. Postaráme se o to, aby vám dlužník vaše peníze vrátil zpět a to na základě zákonných možností, které máme. Dosahujeme úspěšnosti 80 %, což není v segmentu inkasních agentur zrovna malé číslo.

Vymáhání pohledávek

Služby vymáhání pohledávek poskytujeme jako fyzickým osobám, tak podnikatelům. Na základě výše dluhu a možností dlužníka bude stanovena výše naší provize, protože po seznámení se s konkrétním případem vám podle těchto údajů vytvoříme výpočet odměny, která se pak již nemění a zůstává ve stále stejné výši. Podepíšeme mandátovou smlouvu na dobu 3 měsíců, po které budeme dluh vymáhat. Je to také doba, která většinou stačí k tomu, abychom byli úspěšní.

Pomůžeme vám!

Jsme tu od toho, abychom vám při pomohli, protože jsme si dobře vědomi toho, že získat své peníze zpět není v dnešní době vůbec nic jednoduchého. Občas se až zdá, že systém je vytvořen tak, aby dlužníci profitovali a měli možnost úniku, zatímco věřitel má omezené možnosti. My jsme tu pro vás, stačí nás kontaktovat.