Výškové práce

Zjistili jste, že Vaše střecha už více sněhu neunese a hlásí vánici? Máte komín, co další vlaštovka pošle do přízemí? Využijte naší služby výškové práce a přijedeme problém vyřešit do 24 hodin. Nechejte veškerou práci na odbornících! Co se týče ceny, máme v tom daný systém. Vypracování cenové kalkulace je zdarma. Výšková práce je počítaná v […]

Zjistili jste, že Vaše střecha už více sněhu neunese a hlásí vánici? Máte komín, co další vlaštovka pošle do přízemí? Využijte naší služby výškové práce a přijedeme problém vyřešit do 24 hodin. Nechejte veškerou práci na odbornících!
Co se týče ceny, máme v tom daný systém. Vypracování cenové kalkulace je zdarma. Výšková práce je počítaná v hodinové sazbě a vychází to na 300 – 500 Kč/hodinu a pomocná práce bez odbornosti je za 150 Kč/hodinu. Podobné ceny těžko budete jinde hledat.

Výškové práce všeho druhu

Veškeré nátěry plechových střech, omítek, fungicidní ochranu napadených fasád, ochranné nátěry střešních krytin, dřevěných podhledů aj. i metodou airless provádíme jako výškové práce pomocí speciální techniky. Kvalitní práce za nízkou cenu, to je naše motto!