Využijte našich služeb

Plánujete v našem hlavním městě strávit jednu či více nocí a nechcete zbytečně utrácet za drahé hotely? Využijte tedy našich služeb a vyberte na našich internetových stránkách levné ubytovny Praha tu správnou lokalitu a typ pokoje, kde se budete cítit velmi dobře. A to vše za velmi příznivé ceny. I kuchyňský kout Kdo z vás se chystá […]

Plánujete v našem hlavním městě strávit jednu či více nocí a nechcete zbytečně utrácet za drahé hotely? Využijte tedy našich služeb a vyberte na našich internetových stránkách levné ubytovny Praha tu správnou lokalitu a typ pokoje, kde se budete cítit velmi dobře. A to vše za velmi příznivé ceny.

I kuchyňský kout

Kdo z vás se chystá v naší „stověžaté“ Praze pracovat a shání výhodné ubytování? To vám zajistíme my. Prohlédněte si kompletní nabídku všech lokalit v našem hlavním městě. Každé místo, které nabízíme má výhodné vlakové nebo autobusové spojení do centra města. Pokoje zde jsou čisté a prostorné. Některé jsou vybaveny pouze základním nábytek a lednicí s možností zapůjčení televizoru, jiné mají vlastní sociální zařízení, popřípadě i vybavený kuchyňský kout.