Začněte jíst bez obav

Preciznost, pestrost, pamlsky nevyjímaje, pohotově a pod Váš nos. Pět důvodů pro pět kvalitních a chutných tácků na celý den, se kterými nemusíte jen hubnout, i když krabičková dieta Praha vychází původně ze zdravých programů ke štíhlosti. Důvody nehledejte, již je znáte Mimo pěti základních, které jsme uvedli na začátku je jich […]

Preciznost, pestrost, pamlsky nevyjímaje, pohotově a pod Váš nos. Pět důvodů pro pět kvalitních a chutných tácků na celý den, se kterými nemusíte jen hubnout, i když krabičková dieta Praha vychází původně ze zdravých programů ke štíhlosti.

Důvody nehledejte, již je znáte


Mimo pěti základních, které jsme uvedli na začátku je jich daleko více. Jen v preciznosti se skrývá zpracování denně čerstvých potravin a jejich kombinace, v dávkách, které chystá krabičková dieta Praha je teplá i studená kuchyně. Nesmí chybět oblíbená potravina, jinak by celý cyklus neměl smysl, i když Vám náš dietolog doporučí zhubnout nadbytečná kila ze zdravotních důvodů, najde Vám místečko pro pár čtverečků čokolády nebo třtinový cukr do balení a správná energetická hodnota zůstane.