Závody

Jak se naše amatérské běžecké závody se ihned katapultovaly na profesionální, alespoň tedy co se týká vybavení závodů. Od místních sponzorů se nám podařilo vybrat nějaký větší obnos a tak jsme se rozhodli ho investovat do pozvednutí úrovně závodů, co se týká vybavovacích prvků. Už jen samotný fakt, že startujete a dobíháte […]

Jak se naše amatérské běžecké závody se ihned katapultovaly na profesionální, alespoň tedy co se týká vybavení závodů. Od místních sponzorů se nám podařilo vybrat nějaký větší obnos a tak jsme se rozhodli ho investovat do pozvednutí úrovně závodů, co se týká vybavovacích prvků. Už jen samotný fakt, že startujete a dobíháte přes bránu jako pravý maratonec, mnohé z nás motivovalo k vyšším výkonům. Nechali jsme si tedy vyrobit startovací bránu a tu dali potisknout logy našich přispěvovatelů – sponzorů. Z čehož měli nesmírnou radost. Brána se nám natolik líbila, že jsme opět zabrousili na stránky párty stanů a objednali ještě přístřešek pro naše fanoušky. Přístřešek je spolehlivě ochrání před deštěm, je stabilní a kvalitní.

Bez sponzorů to nepůjde

Pokud nadšení našich sponzorů vydrží, tak si příští rok pořídíme třeba i párty stan, abychom v něm pak vítěze mohli řádné oslavit. Samozřejmě od našeho dodavatele přístřešku a brány, se kterým jsme byli maximálně spokojeni.