Zbavte se nepotřebného

Děláte kompletní a naprosto generální úklid celého bytu? Chcete se zbavit všeho nepotřebného? Zastavte! Zastavte se, než vyhodíte něco, co ještě má svou cenu, co by se mohlo jiným hodit. Nemyslíme tím, abyste věci dále schovávali u sebe doma, zkuste je však na inzeráty nabídnout dále. Jistě se najde zájemce na vše, co je v […]

Děláte kompletní a naprosto generální úklid celého bytu? Chcete se zbavit všeho nepotřebného? Zastavte! Zastavte se, než vyhodíte něco, co ještě má svou cenu, co by se mohlo jiným hodit. Nemyslíme tím, abyste věci dále schovávali u sebe doma, zkuste je však na inzeráty nabídnout dále. Jistě se najde zájemce na vše, co je v dobrém stavu, jen Vám se již daná věc jednoduše nehodí. Neplýtvejme, nepodporujme konzumní styl života, kdy se vše spotřebovává a kupuje a tak stále dokola.

Zbavte se smysluplně

Máte-li například děti, které odrůstají batolecím střevíčkům a pomalu ale jistě je čeká nástup do školy, je vhodné zařídit jim podle jejich měnících se potřeb i dětský pokojíček. Jednak to bude velmi užitečné, jednak to děti ocení, vybavíte-li jim pokoj jako „pro velké“. Co však počít s roztomilým dětským nábytečkem? Dejte si inzeráty, jistě se najde celá řada zájemců, kteří rádi pěkně a za dobrou cenu zařídí dětský pokojík svému mrňouskovi. Vše se může ještě hodit.