Zdánlivě neřešitelná otázka

Hledáte životní lásku, nebo jste zamilován a tápete nad tím, jestli vás má také ráda? Pokládáte si každý den palčivou otázku, jak zaujmout ženy? Přestaňte tápat a najděte odpovědi! Začněte se ptát někoho jiného, než sebe samotného, a uvidíte, že hledání odpovědi bude o mnoho snadnější. Kde a koho se ptát? Zkuste všechno, […]

Hledáte životní lásku, nebo jste zamilován a tápete nad tím, jestli vás má také ráda? Pokládáte si každý den palčivou otázku, jak zaujmout ženy? Přestaňte tápat a najděte odpovědi! Začněte se ptát někoho jiného, než sebe samotného, a uvidíte, že hledání odpovědi bude o mnoho snadnější.

Kde a koho se ptát?

Zkuste všechno, protože víc hlav víc ví! V první řadě se zeptejte přátel, potom třeba tatínka nebo strýčka googla. Při tom všem nezapomeňte, že ženy se znají lépe, než je znají muži! Proto rozhodně nevynechejte své kamarádky! Dokážou poradit lépe, než mnoho mužů dohromady, a o to více to platí, znají-li se s dotyčnou, jež je objektem vašeho zájmu, osobně. Opravdu dobré kamarádky vám třeba dovolí i trénink konkrétního rozhovoru, který umenší vaši nervozitu, nebo se o vás před ní zmíní milým slůvkem, či zjistí vaše šance. Co víc si můžete přát?